Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

105,5 млрд грн - сума відшкодування ПДВ за січень-серпень 2019 року

Протягом січня-серпня 2019 року платникам відшкодовано 105,5 млрд грн ПДВ

ДПСУ повідомляє, що протягом січня-серпня 2019 року платникам відшкодовано 105,5 млрд грн ПДВ.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла майже на 24%, або на 20,3 млрд грн. У січні-серпні 2018 року платникам було відшкодовано 85,2 млрд грн.

У серпні 2019 року платникам було повернуто 11,4 млрд грн ПДВ.

Нагадаємо, що на сьогодні відсутні будь-які можливості для маніпуляцій з відшкодуванням ПДВ, оскільки весь процес автоматичний та прозорий. Процедура відшкодування податку на додану вартість відбувається у строки, встановлені законом. Платники, які мають право на бюджетне відшкодування, отримують його у разі узгодження контролюючим органом заявленої суми бюджетного відшкодування за результатами камеральної перевірки, а у випадках, визначених Кодексом, - за результатами документальної перевірки. Строк для перевірки встановлено 60 календарних днів, що настають за граничним строком подання податкової декларації.

Джерело
ДПСУ
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , ПДВ-відшкодування , ДПСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?