Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Плануєте відкоригувати ПН за щоденними підсумками: який код причини зазначати у графі 2.1 РК?

У графі 2.1 РК до ПН можна зазначати такі причини: 101 – зміна ціни, 102 – зміна кількості, 103 – повернення товару або авансових платежів, 104 – зміна номенклатури

Податківці у підкатегорії 101.15 «ЗІР» зауважили, що відповідно до п. 192.1 ПКУ якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, крім випадків, передбачених Порядком заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2015 р. №1307.

Згідно з п. 23 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2015 р. №1307, Державна податкова служба України визначає умовні коди причин коригування, які платники податку зазначають у графі 2.1 розрахунку коригування, та забезпечує їх оприлюднення на власному офіційному вебпорталі.

У графі 2.1 розділу Б розрахунку коригування до податкової накладної, складеної за щоденними підсумками операцій, зазначається код причини коригування, який відповідає причині, у зв’язку з якою здійснюється коригування: 101 – зміна ціни, 102 – зміна кількості, 103 – повернення товару або авансових платежів, 104 – зміна номенклатури.

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Коригування , ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі