Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Податківці продовжують боротися зі схемним ПДВ

Податківцями викрито схему виведення державних коштів в обсязі понад 68 млн грн у тіньовий обіг

Податківцями в Одеській області спільно з працівниками Одеської обласної прокуратури викрито схему виведення державних коштів в обсязі понад 68 млн грн у тіньовий обіг та можливого неправомірного надання податкової вигоди шляхом безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ підприємствам реального сектору економіки.

Крім цього, співробітниками управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС виявлено фінансові операції з ознаками легалізації доходів, у тому числі шляхом перерахування коштів на рахунки нерезидентів без фактичного ввезення ТМЦ на територію України та отримання зворотної безвідсоткової фінансової допомоги.

Матеріали передано до правоохоронного органу для прийняття рішення в межах КПК України.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ДПСУ
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Блокування ПН/РК

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі