Головна Усі новини Оподаткування Податок на прибуток

Нюанси оподаткування відсотків по депозиту неприбуткових організацій

Якщо відсотки за депозитом використовуються неприбутковою організацією в межах її статутної діяльності без їх розподілу серед засновників (учасників), така організація не позбавляється статусу неприбуткової

ДФСУ у листі від 29.12.2017 р. №3208/6/99-99-15-02-02-15/ІПК нагадує, що доходи (прибутки) неприбуткової організації повинні використовуватися виключно на фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.

Отже, у разі отримання доходів (прибутків) неприбутковою громадською організацією в межах своєї статутної діяльності та використання їх на фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами без розподілу таких доходів (прибутків) серед засновників (учасників), така організація не позбавляється статусу неприбуткової.

Тобто якщо відсотки за депозитом використовуються неприбутковою організацією в межах її статутної діяльності без їх розподілу серед засновників (учасників), така організація не позбавляється статусу неприбуткової.

***

Які витрати неприбуткової організації не вважаються розподілом доходу  - читайте тут>>

Усі новини на тему>>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток
Теги:
Неприбуткові установи , Депозити

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?