Головна Усі новини Оподаткування Податок на прибуток

У Раді зареєструють законопроект про оподаткування розподіленого прибутку, - Данилюк

Міністр фінансів Олександр Данилюк під час години запитань до уряду в парламенті заявив, що найближчим часом зареєструють законопроект про оподаткування розподіленого прибутку

У ВРУ найближчим часом зареєструють законопроект про оподаткування розподіленого прибутку.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду в парламенті заявив міністр фінансів Олександр Данилюк, передає РБК-Україна.

"Законопроект розроблений, був представлений і схвалений урядом. Була зустріч президента і прем'єра з бізнесом, де цей закон був представлений. Зараз його ініціює або президент, або уряд, тому що є підтримка і президента, і уряду", - заявив Данилюк. Міністр зазначив, що всі сигнали про переваги відповідної моделі оподаткування вже були спрямовані як з боку уряду, так й від глави держави.

 

***

Нагадаємо, 4 жовтня Кабмін підтримав законопроект про введення податку на виведений капітал. Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що це дуже важливий документ, який напрацьований Мінфіном та експертами.

Докладніше щодо податку на виведений капітал ми писали тут:

Усі новини на тему>>

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток
Теги:
Податок на прибуток , Податок на виведений капітал

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?