Головна Усі новини Оподаткування Податок на прибуток

Повертаєте орендований ОЗ: чи будуть витрати на суму недоамортизованого поліпшення?

При визначенні фінрезультату у витратах враховується недоамортизована частина ремонту орендованого ОЗ

За роз'ясненням з підкатегорії 102.05 «ЗІР» при визначенні фінрезультату до оподаткування у витратах враховується недоамортизована частина ремонту орендованого основного засобу по закінченню договору оперативної оренди.

При цьому при визначенні об’єкта оподаткування платник податку – орендар на підставі положень абз. 4 п. 138.1 та абз. 3 п. 138.2 ПКУ має збільшити фінансовий результат на суму недоамортизованої частини витрат на ремонт/поліпшення орендованих основних засобів, визначеної відповідно до П(С)БО та МСФЗ, та зменшити фінансовий результат на суму недоамортизованої частини витрат на ремонт/поліпшення орендованих основних засобів, визначеної з урахуванням положень ст. 138 ПКУ.

 

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Оподаткування / Податок на прибуток
Теги:
Амортизація , Оренда , Основні засоби , Податкова консультація , Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?