• Посилання скопійовано

Кабмін погодив законодавство про право власності на земельні ділянки

Втратило чинність положення щодо здійснення заходів з безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки

Кабмін погодив законодавство про право власності на земельні ділянки

Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України», розроблений Держгеокадастром з метою приведення нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України у відповідність до чинного законодавства, схвалено 13 січня під час засідання Уряду.

Акти на право власності на земельні ділянки на даний час не передбачені чинним Земельним кодексом України. Саме тому прийнято рішення про визнання такою, що втратила чинність, постанови КМУ від 05.08.2009 р. № 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України» та деякі акти Уряду, пов’язані з реалізацією цієї постанови.

Довідково

За період дії постанови № 844 на проведення робіт із безоплатних оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельну ділянку було використано 82 млн. 810,88 тис. грн., в тому числі розроблено технічної документації із землеустрою в кількості 680,6 тис. штук на суму 77 млн. 754,3 тис. грн.; здійснено реєстрацію 675,1 тис. шт. комплектів державних актів на суму 5 млн. 056,6 тис. грн.

Джерело: Урядовий портал

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»