• Посилання скопійовано

Особливості коригування фінрезультату до оподаткування на суми боргових зобов’язань

ДФСУ розглянула питання щодо коригування фінансового результату до оподаткування на суми процентів за кредитами, позиками та іншими борговими зобов'язаннями

Особливості коригування фінрезультату до оподаткування на суми боргових зобов’язань

ДФСУ у листі від 28.07.2016 р. №16197/6/99-99-15-02-02-15 зазначила, що  при розрахунку обмеження суми процентів, на яку збільшується фінансовий результат до оподаткування, використовується, зокрема, сума фінансових витрат за даними фінансової звітності.

У фінансовій звітності фінансові витрати відображаються у рядку 2250 "Фінансові витрати" форми №2 "Звіт про фінансові результати".

Якщо у звітному періоді при розрахунку суми перевищення відповідно до п. 140.2 ПКУ сумарне значення показників фінансового результату до оподаткування, фінансових витрат та суми амортизаційних відрахувань має від'ємне значення за рахунок від'ємного значення фінансового результату, то фінансовий результат збільшується на всю суму нарахованих у такому періоді відсотків за борговими зобов'язаннями, що виникли за операціями з пов'язаними особами - нерезидентами.

При цьому у зазначеному звітному періоді не враховуються у зменшення фінансового результату до оподаткування проценти, які перевищують суму обмеження, визначену п. 140.2 ПКУ, у минулих звітних періодах.

Автор: «Дебет-Кредит»

На підставі: ДФСУ

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»