Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Новий вид шахрайства від псевдоподатківців: перевірка масок та дезінфікуючих засобів

За інформацією ДПС, у Сумській області до ФОП почали приходити псевдоподатківці з метою перевірки застосування масок та дезінфікуючих засобів

ДПС повідомляє, що «псевдоподатківці» на Сумщині залякували підприємців перевірками наявності масок та дезінфікуючих засобів

Шахраї телефонують до керівників підприємств чи підприємців (переважно власників аптечних закладів) та повідомляють про перевірки наявності масок та дезінфікуючих засобів.

При цьому особи, які телефонують повідомляють про можливість урегулювання питання через керівництво та вимагають 10 тис грн «за невтручання в діяльність».

Податківці наголошують: Не ведіться на провокації злоумисників❗️А якщо виявили шахраїв - телефонуйте до Нацполіції - 102.

Джерело
ДПСУ
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , ДПСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі