Головна Усі новини Суспільство і життя Авто

Чому не вдається зареєструватися в Е-кабінеті водія?

МВС надало роз’яснення про причини відмов у верифікації у Електронному кабінеті водія

«Судово-юридична газета» розповідає, що у Головному сервісному центрі МВС України надали роз’яснення про причини відмов у верифікації у електронному кабінеті водія. 

Основні причини відмов у верифікації:

  • громадянин некоректно заповнив заяву на верифікацію (невірно заповнив необхідні поля, додав неякісні сканкопії або файли не тих документів);

  • громадянин намагається верифікувати підроблений документ;

  • інформація у документах не співпадає з даними в державних реєстрах (наприклад, особа змінила прізвище/місце реєстрації, але не обміняла посвідчення водія та/або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу);

  • документа заявника, що потребує верифікації, немає в державному реєстрі (наприклад, це може стосуватись окремих документів, виданих до 2013 року);

  • подача документів іншої особи (наприклад, чоловік здійснює спробу з власного електронного кабінету водія верифікувати дані для дружини).

У прес-службі заявили, якщо ж причина відмови у верифікації ваших даних не відноситься до однієї з перелічених вище, слід звернутися до будь-якого сервісного центру МВС.

З контактами територіальних сервісних центрів МВС ви можете ознайомитись за посиланням.

Джерело
Судово-юридична газета
Рубрика:
Суспільство і життя / Авто
Теги:
Автотранспорт

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі