Головна Усі новини Облік та звітність Автоматизація

Увага! З'явилися нові договори про визнання електронних документів ДПС

Платникам, у яких договори уже укладені, переукладати їх не потрібно! Укладені договори діють до закінчення терміну дії сертифікатів

M.E.Doc звертає увагу платників податків, що у зв’язку з реорганізацією та перейменуванням ДФС на ДПС Державною податковою службою були запроваджені нові договори про визнання електронних документів.

Переглянути перелік договорів можна тут>>

Договори укладаються з ГУ ДПС відповідно до наказу Мінфіну №557. Платники податків укладають Договір про визнання електронних документів з головними управліннями ДПС.

Також зауважують, що платникам, у яких договори уже укладені, переукладати їх не потрібно! Укладені договори діють до закінчення терміну дії сертифікатів.

Увага! Платникам, які подають заяву про приєднання до договору про визнання електронних документів, необхідно обирати Договір з Головним управлінням ДПС.

Звертаємо увагу! Нові договори у розрізі всіх областей оприлюднено в Е-кабінеті ДПС за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/contract

***

Довідник "Договори про визнання електронних документів" зі змінами є у програмі M.E.Doc, починаючи з версії 11.01.020.

Джерело
M.E.Doc
Рубрика:
Облік та звітність / Автоматизація
Теги:
Електронний документ , Договір

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?