Головна Усі новини Облік та звітність Автоматизація

«Єдине вікно подання електронної звітності» знову оновлено (станом на 30.07.2020 р.)

Внесено зміни до форми J1391801 «Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа»

Вдруге за цей тиждень ДПСУ оновила  «Єдине вікно подання електронної звітності». Оновлення за 27.07.2020 р. з новими документами для реєстрації/перереєстрації ПРРО/РРО/КОРО дивіться тут.

30 липня оприлюднено доповнення до спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» до версії 1.28.15.0 станом на 30.07.2020 р.

Даний комплект програмного забезпечення включає в себе зміни та доповнення з 28.12.2019 по 30.07.2020 включно та встановлюється тільки на релізи Системи версії 1.28.

При цьому всі персональні довідники та налаштування користувача залишаються незмінними. 

З метою забезпечення вимог пункту 7 розділу ІІ Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних РРО в частині виконання процедури внесення даних сертифікатів електронних підписів та/або печаток, що використовуються такими ПРРО внесено зміни до форми J1391801 - Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

 

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Автоматизація
Теги:
Електронний документ , РРО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі