Важливі теми
  • Скопійовано

Експеримент із впровадження е-ТТН продовжено до 30 липня 2021 року

23 грудня Уряд схвалив зміни до розпорядження КМУ щодо продовження терміну реалізації експериментального проєкту із впровадження електронної ТТН для вантажних автоперевезень до 30 липня 2021 року

Експеримент із впровадження е-ТТН продовжено до 30 липня 2021 року

23 грудня на своєму засіданні Уряд схвалив зміни до розпорядження КМУ, які продовжують термін реалізації експериментального проєкту із впровадження електронної товарно-транспортної накладної (е-ТТН) для вантажних автоперевезень до 30 липня 2021 року.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Повна цифровізація та диджиталізація галузі залишається нашим основним пріоритетом. Цього року ми дали старт експериментальному проєкту із впровадження е-ТТН для вантажних автоперевезень із терміном реалізації до 31 грудня 2020-го. Але через пандемію та кризу експеримент не встиг пройти завершальні етапи. До реалізації цього проєкту в 4 кварталі 2020 долучилися кілька загальноукраїнських підприємств, які схвально його оцінили та висловили підтримку щодо участі в наступних етапах. Тому ми прийняли рішення продовжити терміни закінчення експерименту до 30 липня 2021 року з метою його повної реалізації», - пояснив очільник Міністерства.

Учасниками вищезазначеного проєкту є ТОВ «СОВТЕС», «ВЧАСНО СЕРВІС», «ДОКУМЕНТ.ОНЛАЙН», «ІНТЕКРЕСІ ДІЛЗ», «АТС», «СМАРТТЕНДЕР» та «ППЛ 33-35». Наразі вони укладають відповідні угоди про підключення з ГО «Інститут аналітики та адвокації».

Нагадаємо, 16 грудня, на своєму засіданні Уряд схвалив зміни до постанови КМУ, які продовжують строк реалізації експериментального проєкту з впровадження електронних бланків дозволів на міжнародні вантажні автоперевезення до 31 грудня 2021 року.

Джерело: Міністерство інфраструктури

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»