• Посилання скопійовано

Інформація для податкових агентів! Зʼявилися е-формати оновленої єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Для податкових агентів юросіб встановлено формат оновленої єдиної звітності - J0500108, а для фізосіб - F0500108. Але ще раз підкреслимо, для звітування за підсумками ІІІ кварталу слід застосовувати версії форматів J0500107 та F0500107

Інформація для податкових агентів! Зʼявилися е-формати оновленої єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Нагадаємо, що наказом Мінфіну №189 було внесено зміни до Порядку заповнення єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ, а також до самої її форми.

Зокрема, введені рядки для зазначення середнього заробітку мобілізованих без грошового забезпечення. Наказ почав діяти ще з 9 серпня. Про це ми писали тут, а детальний аналіз наводили ось тут.

Згодом податківці наголосили, що оновлену єдину звітність з ПДФО, ВЗ та ЄСВ податкові агенти повинні будуть подавати вже за підсумками 4 кварталу 2022 року.

Але формати оновленої єдиної звітності ДПС створила тільки зараз.

Про це свідчить оновлений станом на 21 жовтня реєстр електронних документів ДПС.

Так, для податкових агентів юросіб встановлено формат оновленої єдиної звітності  - J0500108, а для фізосіб - F0500108.

Але ще раз підкреслимо, для звітування за підсумками ІІІ кварталу слід застосовувати версії форматів J0500107 та F0500107.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»