• Посилання скопійовано

Отримали другу квитанцію щодо єдиної звітності з ПДФО, ЄСВ та ВЗ зі «смайликом»: які наслідки?

Якщо отримали квитанцію №2 із символом «:)», це може означати помилку під час обробки єдиної звітності у ДПС і такий звіт не прийнято. Тож треба уточнити у ДПС про її долю

Отримали другу квитанцію щодо єдиної звітності з ПДФО, ЄСВ та ВЗ зі «смайликом»: які наслідки?

M.E.DOC розповідає, що Останнім часом при поданні нової форми звітності J/F0500108 «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску» за 4 квартал 2022 року деякі користувачі зіткнулися з проблемою тривалої обробки звітності у контролюючому органі, та в подальшому отриманням квитанція №2, яка містить в тексті значення «:)»:

Зверніть увагу! Наявність у квитанції №2 символу «:)»  може свідчити про помилку при обробці звіту у контролюючому органі і такий звіт вважається неприйнятим. При отриманні квитанції №2 необхідно обов’язково ознайомитись з текстом квитанції, та переконатися у наявності інформації щодо успішного прийняття:

У разі відсутності квитанції №2 на поданий звіт або наявності символу «:)» краще уточнювати інформацію у контролюючому органі щодо необхідності повторного подання звіту.

Джерело: M.E.Doc

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»