Головна Усі новини Облік та звітність Облік окремих операцій

Облік операцій з відступлення права вимоги з дисконтом

ПКУ не передбачено коригування фінрезультату до оподаткування на різниці від операцій з відступлення права вимоги з дисконтом. Такі операції відображаються згідно з правилами бухобліку при формуванні фінрезультату

ДФСУ у листі від 07.02.2018 р. №518/6/99-99-15-02-02-15/ІПК насамперед нагадує, що відступлення права вимоги — це операція з переуступки кредитором прав вимоги боргу третьої особи новому кредитору з попередньою або наступною компенсацією вартості такого боргу кредитору або без такої компенсації.

Положеннями ПКУ не передбачено коригування фінансового результату до оподаткування на різниці від операцій з відступлення права вимоги з дисконтом. Такі операції відображаються згідно з правилами бухобліку при формуванні фінансового результату.

За детальнішим роз'ясненням з питань відображення у бухгалтерському обліку операцій з відступлення права вимоги з дисконтом податківці рекомендують звернутись до Міністерства фінансів України.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Облік та звітність / Облік окремих операцій
Теги:
Облік

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?