Головна Усі новини Облік та звітність Облік окремих операцій

Інструкцію з бухобліку ПДВ скасують: проект від Мінфіну

Проектом наказу Мінфіну пропонується визнати такою, що втратила чинність, Інструкцію з бухгалтерського обліку податку на додану вартість

Міністерство фінансів оприлюднило проект свого наказу «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства фінансів України» (завантажити).

Цим документом пропонується визнати такою, що втратила чинність, Інструкцію з бухгалтерського обліку податку на додану вартість, затверджену наказом Мінфіну від 01.07.1997 р. № 141. Разом з цим скасовується ще дев'ять наказів МФУ, якими раніше вносилися зміни до цієї Інструкції.

Очікується, що цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. А поки що зауваження та пропозиції до проекту наказу можна надавати  у письмовій та/або електронній формі за такими адресами: 

  • Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2 або 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 11, e-mail: y.shevchuk@minfin.gov.ua.
  • Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: mail@dkrp.gov.ua.
Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Облік окремих операцій
Теги:
ПДВ , Облік

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі