Головна Усі новини Облік та звітність Облік окремих операцій

Уряд продовжив експериментальний проект щодо електронної ТТН

Уряд до кінця 2020 року продовжив експериментальний проєкт з впровадження електронної ТТН

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні 16 вересня.

Згідно з текстом пояснювальної записки, продовження проєкту з впровадження електронного документообігу електронної товарно-транспортної накладної зумовлене карантинними обмеженнями, які вплинули на строки реалізації проєкту.

Як повідомляв Укрінформ, експериментальний проєкт із запровадження е-ТТН розпочався в Україні наприкінці грудня 2019 року.

Завданням проєкту є протестувати електронний документообіг е-ТТН з використанням єдиної компоненти за участю операторів електронного документообігу та учасників ринку вантажних перевезень автомобільним транспортом та стимулювати використання електронного документообігу у сфері вантажних перевезень автомобільним транспортом з метою цифровізації процесів у транспортній галузі.

Оформити е-ТТН можна через транспортний портал електронних послуг.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
УКРІНФОРМ
Рубрика:
Облік та звітність / Облік окремих операцій
Теги:
Автотранспорт , Витрати , Електронний документ , Первинні документи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі