Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Граничний термін подання алкогольно-тютюнової звітності за червень - 11 липня

Нагадуємо, що у понеділок, 11 липня, закінчується термін подання алкогольно-тютюнової звітності за червень 2016 року. Чому саме 11-ого, а не 8-ого липня - роз'яснюємо у матеріалі

Нагадуємо, що суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами, подають звітність щомісяця до 10 числа (9 число – останній термін подачі).

Проте, згідно з роз'ясненням ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 115.03), якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку є першим за ним робочий день (п. 5 ст. 254 ЦКУ). Наприклад, граничним терміном подання звітів за квітень було 10-те, а не 6-те травня. Докладніше >> 

Цю позицію податківці також підтвердили у листі від 29.04.2016 р. № 15535/7/99-99-12-01-01-17: "...Звіти складаються окремо за кожний місяць та подаються до 10 числа місяця, що настає за звітним, з перенесенням граничного строку на перший робочий день, якщо 10 число припадає на вихідний або святковий день."

Виходячи з роз'яснень ДФСУ, граничним терміном подання алкогольно-тютюнової звітності за червень 2016 року є понеділок, 11 липня.

Докладніше про ключові нюанси подання алкогольно-податкової звітності читайте в аналітичному матеріалі від "ДК" (для передплатників).

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Алкоголь , Звітність , Тютюнові вироби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?