Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Оновлено форму статзвіту №31-авто (квартальна)

Держстат оновив форму державного статистичного спостереження №31-авто (квартальна) "Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення"

Наказом Держстату від 14.06.2017 р. №137 затверджено нову форму державного статистичного спостереження №31-авто (квартальна) "Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення".

Подають цей звіт юрособи, відокремлені підрозділи юросіб, основним або одним з видів економічної діяльності яких є комерційні вантажні й (або) пасажирські автоперевезення.

Нова форма вводиться у дію, починаючи зі звіту за I квартал 2018 року.

Відповідно  з 1 лютого 2018 року втратить чинність наказ Держстату від 07.11.2014 р. №327 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження №31-авто (квартальна) "Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення".

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Статистична звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі