Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Відновлення працездатності серверу буде завершено 10.01.2018 р. до кінця дня, - звернення ДФСУ

Податківці оприлюднили звернення до платників податків, де повідомляють, що роботи для відновлення працездатності серверу будуть завершені 10.01.2018 р. до кінця дня

Нагадаємо, що 9 січня податківці оприлюднили звернення до платників податків, де повідомляють, що у зв'язку з перебоями мережі можливі затримки в обробці електронних документів та вибачаються за тимчасові незручності. 

Сьогодні податківці на офіційному порталі  у черговому зверненні до платників податків, зазначили, що роботи для відновлення працездатності серверу будуть завершені 10.01.2018 р. до кінця дня.

"Повідомляємо про усунення проблем з мережевим обладнанням. Наразі здійснюється запуск інформаційно-телекомунікаційних систем та відновлення їх повної працездатності. Роботи будуть завершені 10.01.2018 р. до кінця дня. Просимо вибачення за тимчасові незручності",- зазначають податківці.

 

Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Електронна звітність , Електронний документ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 28

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?