Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Зміни у декларації з ПДВ наберуть чинності з 1 червня 2018 року. Опубліковано наказ №381!

За нормою п. 46.6 ПКУ виходить, що оновлену форму декларації з ПДВ слід буде застосовувати вже при звітуванні за червень 2018 року. Проте чекаємо ще роз'яснень ДФСУ

Сьогодні, 4 травня, в «Офіційному віснику України» №35/2018 опублікований наказ Мінфіну від 23.03.2018  р. № 381, яким затверджено зміни до:

  • форми декларації з ПДВ. В новій редакції викладено додатки 1, 5 та 9;
  • Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ.

Коротко про зміни ми розповідали тут, а докладніше розкажемо найближчим часом в окремому аналітичному матеріалі. Стежте за оновленням новин!

 

Коли потрібно буде звітувати за оновленою декларацією з ПДВ?

Цей наказ набере чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Тобто з 1 червня 2018 року.

За нормою п. 46.6 ПКУ  виходить, що оновлену форму декларації з ПДВ слід буде застосовувати вже при звітуванні за червень 2018 року.

Але у податківців може бути інша думка. Поки що їхніх роз'яснень ще немає. Про їх появу повідомимо додатково.

 

UPD 31.05.2018

Офіційно від ДФСУ: З 1 липня додатки 1, 5 та 9 декларації з ПДВ подаємо за новими формами!

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , ПДВ , Податкова звітність , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 4

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?