Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Втратили оригінали звітності? Зверніться до ДФС за їх копією!

У випадку втрати оригіналів звітності суб’єкт господарювання може отримати їх копії в органах ДФС

Суб’єкт господарювання може отримати (завірити) копію звітності, що була раніше подана до контролюючого органу, у випадку її втрати, - інформує ДФС у Волинській області.

Відповідно до ст. 7 Закону від 13.01.2011 №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації»  конфіденційна інформація – інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб’єктів владних повноважень, та яка може поширюватися у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов.

Розпорядники інформації, визначені ч. 1 ст. 13 Закону №2939, які володіють конфіденційною інформацією, можуть поширювати її лише за згодою осіб, які обмежили доступ до інформації, а за відсутності такої згоди – лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Згідно з ст. 10 Закону №2939 кожна особа має право, зокрема, доступу до інформації про неї, яка збирається та зберігається.

Розпорядники інформації, які володіють інформацією про особу, зобов’язані, зокрема, надавати її безперешкодно і безкоштовно на вимогу осіб, яких вона стосується, крім випадків, передбачених законом.

***

Читайте також: Змінили прізвище чи місце реєстрації? Обов’язково повідомте податкову! 

Джерело
ДФС у Волинській обл.
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?