Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Яку статистичну та фінансову звітність можна буде подавати в електронному вигляді у 2019 році?

Держстат оприлюднив Перелік форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності, які можуть подаватись респондентами в електронному вигляді у 2019 році

Держстат України оприлюднив Перелік форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності, які можуть подаватись респондентами в електронному вигляді у 2019 році.

Переглянути перелік можна тут>>

У жовтні 2018 року перелік містив лише 16 звітів. Згодом у січні 2019 року їх кількість збліьшилася до 84 звітів. Проте фахівці Держстату зауважують, що перелік ще може доповнюватися по мірі реалізації цих форм в електронному вигляді. Наприклад, у 2018 році цей перелік налічував 97 форм. 

Якщо ж у вас виникне необхідність подання форми статистичної або фінансової звітності до дати її включення у цей перелік, ви можете подати її у паперовому вигляді.

Нагадаємо, що у вересні Держстат також оприлюднив проект Загального табелю (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2019 рік. Про це читайте тут.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Електронна звітність , Статистична звітність , Фінансова звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?