Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

У ПКУ з'явиться поняття кваліфікованого електронного підпису

ВРУ прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги»

16 травня нардепи прийняли законопроект №8371 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Як розповіли у ВРУ, законом врегульовано питання надання кваліфікованих довірчих послуг у сфері справляння податків та визначено відповідні повноваження контролюючих органів у цій сфері.

Зокрема, до Податкового кодексу введено такі поняття, як:

  • «кваліфікована електронна довірча послуга»,
  • «кваліфікований надавач електронних послуг»,
  • «кваліфікований електронний підпис чи печатка»,
  • «кваліфікована електронна позначка часу»,
  • «кваліфікований сертифікат відкритих ключів».

Законом також відтерміновано набрання чинності пунктів 7 і 8 розділу І та підпункту 1 пункту 2 розділу II Прикінцевих положень Закону «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» №2612, які набирають чинності через 270 днів з дня, наступного за днем опублікування цього Закону.

Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Електронний документ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?