Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Як відобразити нецільову благодійну допомогу в формі №1ДФ?

Сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі та, що перевищує встановлений граничний розмір, відображається у ф. №1ДФ під ознакою доходу «169»

ДПС в Івано-Франківській області інформують, що сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, яка надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу у 2020 році – 2940 гривень не включається до оподатковуваного доходу. Це передбачено у пп. 170.7.3 ПКУ.

Крім того, особи, які мають статус податкових агентів, зобов’язані щоквартально подавати податковий розрахунок суми доходу, нарахованого чи сплаченого на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування.

Форму Податкового розрахунку та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку затверджено наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. №4 із змінами та доповненнями.

Згідно з Довідником ознак доходів, наведеним у додатку до Порядку, сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі та, що перевищує встановлений граничний розмір відображається у Податковому розрахунку за формою №1ДФ під ознакою доходу «169».

Джерело
ДПС у Івано-Франківській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
1-ДФ , ПДФО , Матеріальна допомога , Фінансова допомога

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі