Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

2 березня – останній день для звітування неприбутківцями за 2019 рік

Неприбутківці мають відзвітувати за свої доходи за 2019 рік не пізніше 2 березня

ДПС у Запорізькій області нагадує, що неприбутковими підприємствами та організаціями, які внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації подається за базовий звітний (податковий) рік - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Форма Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації затверджена наказом МФУ від 17.06.2016 р. №553 (в редакції від 28.04.2017 р. №469).

Разом зі Звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації обов’язково подається річна фінансова звітність, яка є додатком та невід’ємною частиною Звіту.

Звертаємо увагу, що Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва (форми № 1-м, 2-м) та Спрощений фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва (форми № 1-мс, 2-мс) за 2019 рік подається за формою, затвердженою наказом МФУ від 25.02.2000 р. № 39 (у редакції від 25.02.2019 р. №226).

Отже, неприбуткові підприємства, установи та організації повинні подавати Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та річну фінансову звітність за 2019 рік протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто не пізніше 2 березня 2020 року.

При цьому Податковим кодексом передбачені особливості подання Звіту професійними спілками, їх об’єднаннями та організаціями профспілок, які звітують лише у разі порушень вимог п. 133.4 ПКУ. Тобто професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, які відповідають вимогам та ознакам «неприбутковості», можуть не подавати Звіт. Зазначена норма передбачена п. 46.1 та 46.2 ПКУ.

***

Читайте також:

Джерело
ДПС у Запорізькій області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Доходи , Звітність , Неприбуткові установи , Податкова звітність , Фінансова звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі