• Посилання скопійовано

Не пропустіть! 10 серпня – граничний термін подання податкової звітності за II квартал 2020 року

10 серпня (понеділок) є граничним терміном подання податкової звітності за II квартал 2020 року, а також алкогольно-тютюнової звітності за липень 2020 року

Не пропустіть! 10 серпня – граничний термін подання податкової звітності за II квартал 2020 року

Нагадуємо, що 10 серпня (понеділок) закінчується строк подання до податкової служби за ІI квартал 2020 року:

Окрім того, 10 серпня також є граничним терміном подання звітності щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (форми №1-РС, №2-РС, №3-РС, №1-ОА, №1-ОТ) за липень 2020 року.

 

Увага!  За несвоєчасне подання декларацій до кінця карантину штрафні санкції не застосовуватимуться, крім декларацій з ПДВ, акцизного податку, рентної плати. Про це ми писали тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»