Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Мінфін планує запровадити спрощену митну декларацію

Мінфін оприлюднив проєкт змін до Порядку заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа

15 квітня 2021 року Мінфін оприлюднив на своєму сайті проєкт свого наказу «Про затвердження Змін до Порядку заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа» (завантажити). 

Переглянути проєкт змін>>>

Метою прийняття проєкту наказу є актуалізація правил заповнення митних декларацій, а також реалізація положень щодо спрощеної митної декларації. Зокрема, проєкт наказу передбачає:

  1. впровадження правил заповнення спрощеної митної декларації, як це передбачено Законом «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів»;
  2. внесення змін до правил заповнення граф 24 та 28 митної декларації з метою надання можливості зняття операцій з валютного контролю при поверненні товарів, що переміщувались зі здійсненням грошових розрахунків, а також поміщенні товарів у митний режим переробки на митній території України;
  3. оновлення правил при заповненні митних декларацій у зв’язку з новоприйнятими нормативно-правовими актами, усунення окремих неточностей.

У разі затвердження цей наказ набере чинності через 15 днів з дня його офіційного опублікування. А поки що зауваження і пропозиції до змісту проєкту наказу можна надавати у письмовій та електронній формі за адресами: 

  • Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, е-mail: [email protected]
  • Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, е-mail: [email protected]

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Митниця , ЗЕД , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі