Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Які виникають помилки при звітуванні з ренти за радіочастотний ресурс?

Податківці навели найпопулярніші помилки у звітності з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом

ДПС по роботі з великими платниками податків звертає увагу на часті помилки, яких припускаються платники податків у звітності з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом.

За результатами аналізу податкової звітності з рентної плати за березень 2021 року, проведеного Державною податковою службою України, встановлено непоодинокі помилки заповнення декларації з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом, зокрема додатків до податкової декларації.

Так, у колонці 7 додатка 4 до декларації зазначаються невірні ставки рентної плати.

Чинні ставки рентної плати передбачені статтею 254 Податкового кодексу України.

У колонці 2 додатка 4 до декларації зазначаються інші коди виду радіозв’язку, ніж передбачено додатком 15 наказу Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №719 «Про затвердження форми Податкової декларації з Рентної плати».

Також у колонці 4.3 - 4.4 додатка 4 до Декларації зазначаються строки дозвільних документів, термін дії яких вже закінчився.

Отже, просимо платників податків бути уважними під час заповнення податкової звітності та дотримуватись порядку заповнення реквізитів у декларації з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом, аби не наражати себе на штрафні санкції.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ДПС по роботі з великими платниками податків
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Рентна плата

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі