Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Гетманцев ініціює спрощення єдиної звітності

До Гетманцева надійшли численні звернення платників податків, бухгалтерів з критикою єдиної звітності, складністю в заповненні, відсутністю підтвердження отримання ДПС такої звітності (2 квитанції)

Гетманцев у своєму пості в ФБ вказав, що 11 травня був останній день подання єдиної звітності - податкового розрахунку сум ПДФО та ЄСВ. Приймаючи Закон про об'єднання звітності з ПДФО та ЄСВ законодавець ставив за мету визначити єдиним звітним періодом – квартал, скоротити кількість звітів і часу для їх складання.

Однак, незважаючи на те, що МФУ в січні 2021 року доповіло Комітету, що ним забезпечено реалізацію законодавчого права платника ЄСВ подавати звітність про нарахування єдиного внеску у складі звітності з ПДФО, до мене як Голови Комітету надходять численні звернення платників податків, бухгалтерів з критикою самої форми звітності, складністю в заповненні, відсутності підтвердження отримання контролюючим органом такої звітності (2 квитанції).

Тому, ініціюю створення робочої групи за участі представників МФУ, ДПС України, Пенсійного фонду України, бухгалтерів, експертів для врегулювання питання щодо спрощення форми податкового розрахунку сум ПДФО та ЄСВ, порядку його заповнення. Прошу платників податків запропонувати своїх представників для участі в робочій групі.

Звертаю увагу платників податків, що з 1 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину штрафні санкції не застосовуються (пункт 52-1 підрозділу 10 «Інші перехідні положення» Розділу ХХ «Перехідні положення» ПК України).

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , єдина звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 92

Новини по темі

Консультації по темі