Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Мінфін опублікував нові зразки структури власності

20 вересня Мінфін на своєму сайті опублікував нові зразки структури власності (прямий та непрямий вплив, а також опосередковане володіння)

Нагадаємо, що для інформаційної кампанії обов'язковим є складання у довільній формі схематичного зображення структури власності. Вона разом із реєстраційною заявою подається держреєстратору. За Порядком №163  структура власності підписується керівником юридичної особи.

Структура власності в електронній формі формується програмними засобами у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, з накладанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису керівника юридичної особи. Мінфін при затвердженні Положення про структуру власності також розробляв й Зразки складання схематичного зображення структури власності для ТОВ ПП, ТДВ, повних та командитних товариств, інших організаційно-правових форм ЮО (приклади 1-10), а також публічних компаній (АТ), трастових фондів, інвестиційних фондів, компаній з управління активами (приклади 11-14). З ними можна ознайомитись за посиланням. Про це ми писали тут

20 вересня на своєму сайті Мінфін опублікував нові зразки структури власності (прямий та непрямий вплив, а також опосередковане володіння).

Оприлюднені Мінфіном зразки заповнення відрізняються від попередньої редакції. Наприклад, підприємствам з великою кількістю фізичних осіб - засновників слід зазначати інформацію про всіх фізосіб. Крім того, додано зразки для державних підприємств та підприємств, в яких держава володіє 50% капіталу. Також наведено зразок для підприємства, в якому відсутній кінцевий бенефіціар. 

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 26

Новини по темі

Консультації по темі