Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Яку статистичну та фінансову звітність можна буде подавати в електронному вигляді у 2022 році?

Держстат оприлюднив Перелік форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності, які можуть подаватись респондентами в електронному вигляді у 2022 році

Держстат України оприлюднив Перелік форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності, які можуть подаватись респондентами в електронному вигляді у 2022 році.

Переглянути перелік можна тут>>

Станом на 27.09.2021 р. він налічує лише 11 статзвітів та 11 форм фінзвітності. Проте фахівці Держстату зауважують, що перелік ще може доповнюватися по мірі реалізації форм в електронному вигляді. Наприклад, у 2021 році цей перелік налічує 87 форм. 

Якщо ж у вас виникне необхідність подання форми статистичної або фінансової звітності до дати її включення у цей перелік, ви можете подати її у паперовому вигляді.

Нагадаємо, що у вересні Держстат оприлюднив також проєкти Альбому, Календаря і Табелю форм державних статистичних спостережень на 2022 рік. Про них читайте тут і тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Статистична звітність , Фінансова звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі