• Посилання скопійовано

Уряд затвердив план статспостережень на 2023 рік

КМУ затвердив плани державних статистичних спостережень на 2023 рік. План містить описи 81 державних статспостережень, що необхідні для забезпечення статпотреб суспільства та органів влади

Уряд затвердив план статспостережень на 2023 рік

Уряд затвердив план державних статистичних спостережень на 2023 рік. Про це ми повідомив Тарас Мельничук у своєму Телеграм-каналі. 

Такий план розробляється щорічно Державною службою статистики України та подається на затвердження Кабінету Міністрів України.

Зазначений план містить описи 85 державних статистичних спостережень, а також назви та терміни оприлюднення статистичних продуктів (інформації), розподілених за розділами/тематикою статистики, підготовку яких здійснюватимуть Держстат і його територіальні органи, Мінфін і Національний банк у 2023 році.

Текст розпорядження КМУ вже оприлюднено на сайті Уряду. З ним можна ознайомитися тут.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»