• Посилання скопійовано

Увага! З'явилися е-формати нових декларацій з єдиного податку

ДПС розробила та оприлюднила в Реєстрі е-дркументів формати для подання нових форм декларацій з єдиного податку, як для фізосіб так й юросіб. Але використовувати їх мають не всі платники ЄП

Увага! З'явилися е-формати нових декларацій з єдиного податку

Ми вже писали, що Мінфін наказом від 24.11.2022 р. №394 (зареєстрований в Мін'юсті 09.12.2022 р. за №1562/38898) виклав у новій редакції форми:

Ці форми декларацій почали діяти з 30 грудня 2022 року. Якщо йти за нормами п. 46.6 ПКУ вперше застосовувати їх потрібно було зі звітних періодів 2023 року. 

Вже є роз'яснення щодо першого застосування нових декларацій ДПС. В ньому йшлося, що потрібно звітувати за новою формою тільки тим фізособам-підприємцям, які мають обов'язок відобразити МПЗ.

(Мінімальне податкове зобов’язання – це мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, розрахована відповідно до ПКУ)

Але податківці вже розробили та оприлюднили формати для нових декларацій.

Тож саме за ними слід звітувати за 2022 рік. 

Отже станом на 12 січня в Реєстрі з'явилися такі формати: 

  • F0103406 – для декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (1 та 2 груп);
  • F0103308 – для декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (3 група);
  • F0138105 – для декларації платника єдиного податку четвертої групи (фізособи)
  • J0135708 – для декларації платника єдиного податку третьої групи (юрособи);
  • J0138105 – для декларації платника єдиного податку четвертої групи (юрособи).

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»