Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини порталу

Про що нас запитували минулого тижня

10 найцікавіших питань, відповіді на які отримали користувачі нашого сервісу consulting.dtkt.ua за минулий тиждень

Лікарняний по вагітності та пологах: який розрахунковий період? 

05.02.21 р. надано лікарняний по вагітності і пологах, працівниця працює з 28.05.2020 р. Який буде розрахунковий період? Як нарахувати декретні? Які податки і в якому обсязі потрібно сплатити?  

Чи нараховувати ПДВ на суми отриманого відшкодування судових витрат? 

Підприємство – платник ПДВ отримало на рахунок відшкодування судових витрат від іншої сторони судового процесу. Чи потрібно нараховувати ПДВ на суму отриманого відшкодування? 

Акт датовано січнем, а послуги надано у грудні: що з витратами та ПК з ПДВ? 

Від постачальника фактично було отримано послуги за грудень 2020 року (про що зазначено у акті), однак сам акт датовано січнем 2021 року. У якому періоді покупцю визнавати витрати та ПК з ПДВ? 

Оподаткування ПДФО благодійної допомоги у вигляді продуктів харчування  

Чи підлягає оподаткуванню ПДФО благодійна допомога, у тому числі у вигляді майна та продуктів харчування для багатодітної малозабезпеченої сім'ї? 

Баланс підприємства з доходом до 30 млн грн 

Чи потрібно підприємству з доходом до 30 млн грн кожен квартал подавати баланс за формою №1-м, чи раз в рік баланс за формою №1-мс? 

Працівники оплатили мобільники підприємства: що в обліку і з податками?

Vodafon надає підприємству послуги мобільного зв’язку. Працівники власними коштами поповнили свої мобільні телефони (не відзвітувавши). Тепер у підприємства в обліку не йдуть з Vodafon розрахунки, тому що оплати працівників вони закинули на рахунок підприємству. Як відобразити ці кошти в бухобліку? Що буде з ПДВ?

Чи подавати декларацію фізособі, якщо податковий агент відобразив оподаткований дохід у ф. №1ДФ?

Фізособа здає квартиру в оренду на підставі договору з юрособою. Кожного місяця при виплаті орендної плати юрособа сплачувала ПДФО та ВЗ, а також показувала виплату доходу у ф. №1ДФ. Чи потрібно окремо ще й фізособі подавати за себе річну декларацію?

Додаткове благо: чи завжди нараховується ЄСВ?

ТОВ надає додаткове благо для співробітників. Чи завжди потрібно нараховувати ЄСВ до вже нарахованого та утриманого ПДФО та військового збору ? Які загалом додаткові блага підлягають оподаткуванню та які податки можуть при цьому виникати? 

Оподаткування продажу частки фізособою, яка є ФОПом

Фізособа зареєстрована ФОПом і є власником ТОВ.Чи може продати свою частку в ТОВ як фізособа іншій фізособі? Яка ситуація виникне з податками?

Штрафи за несвоєчасну сплату ЄП платником ІІІ групи

Чи буде застосовуватися штраф при сплаті ЄП за ФОПа пізніше 20 лютого?

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини порталу
Теги:
Консультації

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі