Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Як контролюватимуть додержання законодавства з питань видачі дозвільних документів

Мінекономрозвитку затвердило Порядок здійснення контролю за додержанням вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру

Порядок затверджено наказом Мінекономрозвитку від 24.03.2017 р. №442. 

Порядок визначає процедуру здійснення Державною регуляторною службою як спеціально уповноваженим органом з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності контролю за додержанням дозвільними органами (їх посадовими особами) вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру та встановленого порядку їх видачі.

Контроль за додержанням дозвільними органами (їх посадовими особами) вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру та встановленого порядку їх видачі здійснюється шляхом проведення планових та позапланових перевірок.

До участі в проведенні перевірки ДРС можуть залучатися представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування (їх виконавчих органів), установ та організацій за погодженням з їх керівниками.

Планові перевірки проводяться згідно з річним планом, який затверджується наказом Мінекономрозвитку до 01 грудня року, що передує плановому.

Планові перевірки дозвільного органу (його посадової особи) щодо додержання порядку видачі кожного окремого документа дозвільного характеру (його виду) проводяться не частіше одного разу на рік.

Строк проведення планової або позапланової перевірки не може перевищувати п’яти робочих днів.

 Позапланові перевірки проводяться в разі наявності підстав, визначених частиною другою статті 9-1 Закону  "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" .

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Точна дата публікації поки що невідома.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Ліцензія , Перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі