Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

З 27 березня діють нові критерії для відбору госпсуб'єктів до плану перевірок Держпраці

Сьогодні, 27 березня, офіційно опублікована і набрала чинності постанова КМУ, якою затверджені критерії відбору госпсуб'єктів до плану перевірок Держпраці

Сьогодні, 27 березня, офіційно опублікована в "Урядовому кур'єрі" №59 і набрала чинності постанова КМУ від 06.02.2019 р. №223.

Нею затверджені Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, заходів державного гірничого нагляду Державною службою України з питань праці.

Ознайомитися з Критеріями можна тут, а коротко про них ми розповідали в окремій новині.

Нагадаємо, що Уряд затвердив ці Критерії ще 6 лютого, оприлюднення тексту постанови на сайті КМУ відбулося аж 20 березня, і ось тепер нарешті маємо офіційне опублікування та набрання чинності. 

***

Читайте також: Нові критерії для перевірок з охорони праці та зайнятості населення: аналіз від редакції 

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Держпраці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?