Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Зустрічайте! Липневе оновлення плану-графіка перевірок ДФСУ для юросіб

Згідно з оновленими даними перших двох розділів, у 2019 році податківці планують провести 5141 податкову перевірку

ДФСУ оприлюднила на своєму веб-сайті оновлений (станом на 10.07.2019 р.) план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік. Традиційно зміни спершу торкнулися лише двох розділів:

  • Розділ І «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб». 
  • Розділ ІІ «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів». 

Завантажити їх можна у нас на сайті або безпосередньо на сайті ДФСУ.

Без змін наразі залишилися Розділ ІІІ «Документальні перевірки платників податків - фізичних осіб» (станом на 14.06.2019 р.) (завантажити) та Розділ ІV  «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ» (станом на 14.06.2019 р.) (завантажити). Про них читайте у цій новині.

 

Згідно з оновленими даними перших двох розділів, у 2019 році податківці планують провести 5141 податкову перевірку. Це на 16 перевірок більше, ніж в плані-графіку з коригуванням за червень.

 

За даними онлайн-сервісу VKURSI, 55 компаній додано до плану, 38 виключено з плану, по 26 компаніям дата перевірки перенесена.

Перевірити в один клік, чи не потрапила ваша компанія до оновленого плану перевірок ДФСУ, плану перевірок Держпраці, Пожежників та ще 40 контролючих органів, можна за допомогою онлайн-сервісу VKURSI.

***

Звертаємо увагу:

  • Зміни відбулися тільки в плані перевірок юридичних осіб. План-графік перевірок ФОП та з питань ЄСВ, ПДФО та ВЗ (поки що) залишені без змін (з оновленням за червень).
  • Початковий план-графік перевірок на 2019 рік від 22 грудня 2018 року дивіться тут.
  • Чому податківці взагалі коригують посеред року свій план-графік перевірок? Читайте тут >>
  • Кого перевірить Держпраці у 2019 році – тут, а план перевірок Пенсійного фонду на 2019 рік – за посиланням
  • Загалом плани перевірок на 2019 рік затвердили понад 30 контролюючих органів. Про це – тут.
  • Також з березня 2019 року відновив планові перевірки ФСС. Квартальні плани-графіки для всіх областей вже розміщені на веб-порталах робочих органів Фонду та нашому порталі.
Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі