Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Гончарук анонсував перезавантаження податкової міліції

За словами Гончарука, підхід до роботи з бізнесом у податковій міліції буде таким: чесні підприємці зможуть працювати спокійно, а злочинці - будуть покарані

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з новим керівником Державної фіскальної служби України Сергієм Солодченком і поставив перед ним першочергові завдання.

Про це йдеться на сайті Уряду

"Раніше сумлінний бізнес потерпав від податківців, які при цьому не помічали тіньові схеми. Це явище припиняємо раз і назавжди — в органах Державної фіскальної служби України не повинно залишитися жодного корумпованого працівника, включаючи найвище керівництво.

Плюс, підхід до роботи з бізнесом буде цілком іншим — чесні підприємці зможуть працювати спокійно, а злочинці — будуть покарані", - зазначив Гончарук, підкресливши, що ці завдання він поставив новопризначеному главі ДФС Сергію Солодченку. 

Нагадаємо, що 12 лютого Уряд призначив в.о. голови ДФС С. Солодченко. Про це ми писали тут

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Пальне , ДПСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 7

Новини по темі

Консультації по темі