• Посилання скопійовано

ДПС знов оновила план-графік планових перевірок на 2023 рік

Попри війну та поки що діючий мораторій на планові перевірки податківці оприлюднили оновлений план-графік перевірок на 2023 рік. За ним цього року планують провести 3683 перевірок

ДПС знов оновила план-графік планових перевірок на 2023 рік

Зазначимо, що поки що діє мораторій на планові перевірки ДПС.

Нагадаємо, що ще у грудні 2022 року ДПС опублікувала план-графік на 2023 рік. Про це ми писали тут.

Тоді податківці проінформували, кого саме вони включили до графіка. Так, за даними ДПС, 97% плану-графіка на 2023 рік становлять платники податків, планові перевірки яких не були розпочаті у 2022 році та які за результатами подання звітності у поточному році мають ризики несплати податків. 

 

Чому ДПС оновила план-графік перевірок?

Підкреслимо, що наразі вже прийнято у І читанні законопроєкт №8401 щодо скасування мораторію на ці перевірки. А Комітет ВРУ з податкової політики вже підготував правки до нього для ІІ читання.

Докладно про те, до кого прийдуть податківці з 1 серпня ми розповідали тут. Але остаточно це буде відомо тільки після появи підписаного Президентом Закону.

 

Що змінилося у плані-графіку?

28 червня на сайті ДПС було розміщено оновлення затвердженого плану-графіка перевірок ДПС на 2023 рік.

Оновлений станом на 27 червня план-графік на 2023 рік складається з чотирьох розділів (для швидкого пошуку у файлах користуйтеся комбінацією клавіш Ctrl+F):

  • Розділ I «Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб» та Розділ II «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів» (завантажити). За ними тепер податківці планують провести 1854 податкових перевірок, а у первинному було заплановано 2225.
  • Розділ ІІІ «Документальні планові перевірки фізичних осіб (завантажити). Він налічує 1510 особи, до яких планує наступного року завітати з візитом ДПС» (у первинному – 1461 осіб).
  • Розділ IV «Документальні планові перевірки платників податків – юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (завантажити). З таких питань податківці планують провести 319 перевірок (у первинному було 325).

Загалом за оновленим планом-графіком у 2023 році податківці планують провести 3683 планових перевірок.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»