• Посилання скопійовано

Розширено перелік продукції для здійснення ринкового нагляду

Держпродспоживслужбу визначено органом державного ринкового нагляду за відповідністю продукції із кришталевого скла вимогам Технічного регламенту

Розширено перелік продукції для здійснення ринкового нагляду

Кабмін Постановою від 26.09.2023 № 1028 вніс зміни до переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд.

Документом доповнено новим пунктом перелік видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, що затверджений постановою КМУ від 28.12.2016  № 1069.

Згідно з ним Держпродспоживслужбу буде визначено органом державного ринкового нагляду за відповідністю продукції із кришталевого скла вимогам Технічного регламенту.

Постанова № 1028 набере чинності 17 березня 2024 року.

Дата обумовлена тим, що з 17 березня 2024 р. набирає чинності Технічний регламент, який розроблений на основі Директиви Ради 69/493/ЄЕС від 15 грудня 1969 р. про наближення законів держав-членів про кришталеве скло.

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»