Главная Все новости Финансы и банки НБУ и банковская система

Может ли банк принудительно оформить к зарплатной карточки еще и кредитку?

Банки имеют право предлагать своим клиентам сопутствующие услуги, но не могут требовать приобрести их

Національний банк України на своїй сторінці у facebook пояснює чи може банк примусово оформити до зарплатної картки ще й кредитку.

Ні. Банки мають право пропонувати своїм клієнтам супутні послуги, але не можуть вимагати придбати їх.

Тому, якщо кредитка вам справді потрібна, звісно, оформлюйте, а ні – то спокійно відмовляйтеся від неї.

Ваше право підтверджує ст. 55 ЗУ «Про банки і банківську діяльність»: банкам забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або від спорідненої чи пов'язаної особи банку як обов'язкову умову надання банківських послуг.

Якщо банк відмовляє вам у картці без покупки кредитки:

  • напишіть звернення на керівництво банку;
  • якщо ситуація не вирішилася, і банк не припиняє дію послуг, від яких ви письмово відмовилися, зверніться до НБУ.

Більше інформації про права тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Финансы и банки / НБУ и банковская система
Теги:
Банки

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме