Главная Все новости Право и ответственность Другое

Устанавлен порядок составления протоколов об админправонарушениях при госрегистрации

Минюст утвердил Инструкцию по оформлению материалов об административных правонарушениях в сфере государственной регистрации

Інструкція з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері державної реєстрації затверджена наказом Мін'юсту від 12.08.2016 р. №2473/5.

Нею встановлено порядок складання протоколів про адміністративні правопорушення, оформлення та зберігання матеріалів справ про адмінправопорушення  і подання органам, уповноваженим розглядати такі справи, протоколів та матеріалів справ про правопорушення, відповідальність за вчинення яких передбачена частинами першою - четвертою ст. 166-11  та ст. 166-23 КУпАП.

Повноваженнями щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення наділені секретарі комісій з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, а у разі відсутності секретаря - особа, яка виконує його обов'язки.

Якщо правопорушення вчинено кількома особами, протокол про адміністративне правопорушення складається на кожну особу окремо. У разі вчинення однією особою кількох окремих адміністративних правопорушень протоколи складаються щодо кожного з вчинених правопорушень.

Наказ набере чинності через 10 днів з дня його офіційного опублікування. 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Міністерство юстиції
Рубрика:
Право и ответственность / Другое
Теги:
Регистрация

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме