Главная Все новости Госрегулирование Наличное обращение и касса

Нужно ли использовать РРО «единщику», который реализует швейные изделия на заказ

Нужен ли РРО физлицу-предпринимателю (плательщику II группы единого налога), если им предоставляются услуги по изготовлению швейных изделий на заказ? Отвечает ДФС

ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до п. 296.10 ПКУ фізособі – підприємцю, який знаходиться на другій групі єдиного податку дозволено працювати без  РРО до досягнення ним обсягу доходів протягом календарного року 1 млн грн. Винятком є ФОП, які торгують технічно складними побутовими товарами, які підлягають гарантійному ремонту, — їм РРО необхідно застосовувати з першого дня торгівлі.

Отже, ФОП – платник єдиного податку другої групи має право надавати послуги з виготовлення швейних виробів на замовлення і проводити розрахунки з покупцями без застосування РРО. Але, у разі перевищення суми в 1 млн. грн., у такого платника усі готівкові платежі мають проходити через РРО, починаючи з 1 числа кварталу, що настає за тим, коли виникло таке перевищення.

***

Також читайте:

При продажу іграшок на радіокеруванні "єдиннику" необхідно застосовувати РРО 

Чи необхідний РРО підприємцю на II групі єдиного податку при розрахунках через еквайрінг

У яких випадках можна не застосовувати РРО? 

Усі новини на тему>>

Джерело
ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Госрегулирование / Наличное обращение и касса
Теги:
2 группа ЕН , Единый налог , Касса , РРО

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 3

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?