Головна Усі новини Спрощена система Юрособи на єдиному податку

«Єдиннику» IV групи слід відзвітувати до ДФС на 2019 рік не пізніше 20 лютого

С/г товаровиробникам – юридичним особам для набуття або підтвердження статусу «єдинника» четвертої групи слід подати не пізніше 20 лютого звітність

ДФС у Київській області повідомляє, що сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам для набуття або підтвердження у 2019 році статусу платника єдиного податку IV групи потрібно не пізніше 20 лютого 2019 року надати податкову звітність:

  • контролюючому органу за основним місцем обліку платника – загальну податкову декларацію щодо всієї площі сільгоспугідь та/або земель водного фонду, з яких справляється податок, із додатками «Відомості про наявність земельних ділянок» та «Розрахунок частки с/г товаровиробництва за 2018 рік»;
  • контролюючим органам за місцем розташування земельних ділянок – звітні податкові декларації окремо щодо кожної земельної ділянки з додатками «Відомості про наявність земельних ділянок» (декларації подаються окремо за кожним кодом КОАТУУ за місцезнаходженням земельних ділянок).

Необхідно пам’ятати, що  підставами для анулювання реєстрації платника єдиного податку IV групи є:

  • неподання повного пакету податкової звітності з обов’язковими додатками до контролюючих органів за місцем основного обліку та за місцезнаходженням земельних ділянок (ч. 5 п. 299.10 ПКУ),
  • менший, ніж 75% розмір частки сільськогосподарського товаровиробництва юридичної особи у попередньому році (ч. 4 п. 299.10 ПКУ).
Джерело
ДФС у Київській області
Рубрика:
Спрощена система / Юрособи на єдиному податку
Теги:
4 група ЄП , Єдиний податок , Звітність , Сільське господарство

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?