Головна Усі новини Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

З вересня платити допомогу на дітей «єдинників» І та ІІ груп не будуть. Уряд перенаправив кошти

Кабмін урізав виплати на дітей ФОП на 48,4 млн гривень. Ці кошти будуть перенаправлені для часткового відновлення видатків у сфері приватизації держмайна

Нагадаємо, що Кабмін постановою від 22.07.2020 р. №641 прийняв рішення припинити виплати тимчасової допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям I та II групи з вересня цього року. Як пояснювали у Мінсоцполітики, причиною цьому є відновлення роботи більшості ФОП та збільшення кількості громадян, які зареєструвались фізичними особами - підприємцями. Про це ми писали тут.

Сьогодні ж, 5 серпня, на чергому засіданні Уряд схвалив проект постанови "Про часткове відновлення видатків за бюджетною програмою у сфері приватизації державного майна за рахунок фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками".

Нею Кабмін урізав виплати на дітей ФОП на 48,4 млн гривень. Ці кошти будуть перенаправлені для часткового відновлення видатків за бюджетною програмою 6611020 "Заходи, пов'язані з проведенням приватизації державного майна".

Сьогодні ж, 5 серпня, на чергому засіданні Уряд схвалив постанову №682 «Про часткове відновлення видатків за бюджетною програмою у сфері приватизації державного майна за рахунок фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками».

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

 

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
1 група ЄП , 2 група ЄП , Єдиний податок , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Коментарі: 8

Новини по темі

Консультації по темі