• Посилання скопійовано

Бажаєте перейти на ЄП з ІІІ кварталу – подайте заяву до 14 червня (включно)

Територіальні податківці зауважили, що для переходу на ЄП з ІІІ кварталу 2024 року необхідно подати заяву не пізніше 14 червня

Бажаєте перейти на ЄП з ІІІ кварталу – подайте заяву до 14 червня (включно)

Головне управління ДПС в Івано-Франківській області зазначає, що платники можуть прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Такий перехід на спрощену систему оподаткування можна здійснити один раз протягом календарного року. 

Крім того, перехід на спрощену систему оподаткування суб’єктом господарювання може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ПКУ.

Тож разом із заявою платник надає розрахунок доходу за попередній календарний рік, який визначається з дотриманням вимог, встановлених гл. 1 розд. XIV ПКУ. Порядок розрахунку затверджено наказом Мінфіну від 16.07.2019 № 308.

Джерело: ДПС у Івано-Франківській області

Рубрика: Спрощена система/ФОП на єдиному податку

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ФОП на єдиному податку»