Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

Як з'явився показник захворюваності COVID-19 по Україні?

В МОЗ пояснили, як з'явився показник захворюваності COVID-19

Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) обирало той показник захворюваності коронавірусу, який був в Україні. Коли обирали цей показник, то вже працювала відповідна стратегія стримування. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу, - передає РБК-Україна.

Як він повідомив, за десять днів в Україні різко зріс показник захворюваності.

"Це в нас відбулось за 10 днів. Ми пройшли цей шлях від 37 до 50. І обирали саме той критерій захворюваності, який є в Україні. Це відповідає будь-якій практиці в інших країнах", - заявив він.

Зазначимо, що в ЄС та в Україні методологія розрахунку хворих коронавірусом на 100 тис. населення відрізняється. Наприклад, у нас розділяють на кількість всіх активних випадків, а в ЄС - за останні 14 днів.

Поки що в Україні показник становить 25,4 хворих на 100 тисяч населення. У зв'язку з цим, можливо те, що для українців можуть не відкрити кордони ЄС і після 1 липня. На це відреагував і Степанов.

"Європейські країни ще визначаються щодо послаблення карантину, щодо в'їзду громадян третіх країн до ЄС, починаючи з 15 червня. Зараз вони визначають критерії, за якими будуть діяти", - сказав він.

УВАГА!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , Медицина , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі