Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

З 3 березня до червоної зони увійде Житомирська область

Комісія ТЕБ та НС розширила червону зону карантину. З 3 березня до червоної карантинної зони увійде ще Житомирська область. Наразі в цій зоні знаходиться Івано-франківська та Чернівецька області

Міністр КМУ, Олег Немчинов, повідомив у своєму профілі в Телеграм, що 1 березня  відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 03 березня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської області та застосувати на території Житомирської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “червоний” рівня епідемічної небезпеки.

Олег Немчінов, Міністр Кабінету міністрів України

***

Читайте також: МОЗ оновив показники регіонів з коронавірусу: хто в якій зоні?

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі